Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Başlık

Araklı Denizüstü Fırtınası Devam Ediyor

Araklı Denizüstü Bayan Futbol Takımı durdurulmuyor Temsilcimiz Erzincan şehir stadyumunda karşılaştığı rakibi Geçit Bld. Futbol Takımını bol gollü galibiyetle bitirdi.

İlk yarısı 3-0 temsilcimizin üstünlüğü ile kapanan karşılaşmada gollerine ikinci yarıda da devam eden temsilcimiz sahadan 1-6 gibi net skorla ayrıldı.

Temsilcimizin gollerini Beyza(2), Gizem, Cansu, Sevtap ve Esranur kaydetti. Kulüp başkanı Mustafa Özgenç yaptığı açıklamada hocamızla yollarımız hocanın bazı özel nedenlerinden dolayı ayrıldı.

İdmanlarımızda oyuncularıma Başkan, hoca ve malzemeci olarak elimden gelen tüm desteği veriyorum. Kızlarda bu emeklerimin karşılığını fazlasıyla veriyor. Hoca olarak beraber çıktığımız son 5 lig karşılaşmasını ve 2 genç takım karşılaşmasını kazandık.

Bu takımdaki yetenek Karadeniz de hiç bir takımda yok. Bu kızlar sahipsiz şekilde adlarından bu kadar bahsettirebiliyor ise sahip çıkılması halinde olacakları siz değerli futbol severler düşünsün.

Oturduğu yerden futbola, emeğe alın terine saygısı olmadan 'kızlar futbol mu oynar' 'kızlar futboldan ne anlar' diye söylenen ve en önemlisi Yaşamı boyunca kendisinden başka hiç bir şeye faydası olmayan beleş insanları her defasında mağlubiyete uğratmanın gururunu taşıyoruz. Milli takıma gönderdiğimiz ve göndereceğimiz oyuncular da gerekli yerlere mesajımızdır. Bu arada oyuncularımın Ailelerine ayrı parantez açmak istiyorum. Bu zor şartlarda başımın dik durmasının tek nedeni kendileridir. Hepsine buradan minnettarlığımı belirtiyor ve teşekkür ediyorum.

 

www.arihaber.net

Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Yorum yapmak için oturum açın
Ad Sidebar

Öne Çıkanlar

Son Twetler

Aleyna Demirkır Türkiye Boks Şampiyonu https://t.co/0wDcuk7fc8
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Araklı'da - Araklı Belediyesi https://t.co/YG8R1H6YXg
https://t.co/0FiZxoLD6W
Follow Araklı Gazete on Twitter

Haber Galeri

Araklı 15 Temmuz'u Unutmuyor

Aleyna Demirkır Türkiye Boks Şampiyonu

Başkan Çebi Araklılı İş Adamıyla İstanbul'da Görüştü

Başkan Çebi'den Ramazan Mesajı

Araklı'da İkinci Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

Esila Yıldızbaşoğlu Araklı'nın Gururu oldu

Necla Nazır Araklılı Bayanlarla Buluşuyor [Bayanlara Özel]

Ozan Arif'e son veda!

Kerkük'te Ozan Arif için gıyabi cenaze namazı!