Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Başlık

Araklı Afrin İçin Tek Ses Oldu

Trabzon’un Araklı İlçesi Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti İlçe Gençlik Kolları ve Araklı Belediyesinin katkılarıyla Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla program düzenlendi.

Programa Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Recep Çebi, Jandarma Komutanı Engin Akbaba, İlçe Müftüsü Abdulkerim Tohumcu, Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy, Araklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dursun Ali Ayazoğlu, Araklı Ülkü Ocakları Başkanı İslam Yılmaz, Araklı Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı, Araklı Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Hasan Basri Hacıhasanoğlu, Araklı Akparti Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Öğrenciler Afrin'de görev yapan  Özel Hareket Polisi Çetin Aygün’ün annesi Ayşe Aygün ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program açılışı öncesi Fetih süresi okundu ve Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şıvgan ilçe Belediye Başkanı Recep Çebi konuşma yaptı.

Gerçekleştirilen programa katılım yoğundu. Öğrenciler Mehmetçiğe mektup yazarak duygularını dile getirdiler. Herkes farklı şekilde Mehmetçiğe destek oldu.

Belediye Başkanı Recep Çebi konuşmasında; ''Sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti gençlik kuruluşlarının ortaklaşa düzenlemiş olduğu, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gerçekleştirdiği ''Zeytin Dalı'' harekatına destek kapsamında genciyle, yaşlısıyla tüm Araklılı vatandaşlarımızla bir araya geldik. 18 Martta Çanakkale zaferimizin 103. yılını idrak etmiştik. Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece Allah'ın izniyle hiçbir şer güç karşımızda durmaya cür'et dahi edemez.

Araklılı kıymetli hemşehrilerimiz işini gücünü bırakarak bu programa iştirak ettiler. Herkes bu kutlu mücadeleye elinden ne geliyorsa verme peşinde. Öğrencilerimiz, Afrin'deki Mehmetçiğimize mektup yazarak duygularını dile getirdiler.

Şunu biliyoruz ki Çanakkale'de ve 15 Temmuzda olduğu gibi söz konusu vatan, bayrak ve millet olduğunda herkes gerekeni, canını ortaya koyarak yapacaktır. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin. Allah orada mücadele eden askerlerimizin yardımcısı olsun. Programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.'' ifadelerine yer verdi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Yorum yapmak için oturum açın

Öne Çıkanlar

Son Twetler

Aleyna Demirkır Türkiye Boks Şampiyonu https://t.co/0wDcuk7fc8
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Araklı'da - Araklı Belediyesi https://t.co/YG8R1H6YXg
https://t.co/0FiZxoLD6W
Follow Araklı Gazete on Twitter

Haber Galeri

Araklı 15 Temmuz'u Unutmuyor

Aleyna Demirkır Türkiye Boks Şampiyonu

Başkan Çebi Araklılı İş Adamıyla İstanbul'da Görüştü

Başkan Çebi'den Ramazan Mesajı

Araklı'da İkinci Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

Esila Yıldızbaşoğlu Araklı'nın Gururu oldu

Necla Nazır Araklılı Bayanlarla Buluşuyor [Bayanlara Özel]

Ozan Arif'e son veda!

Kerkük'te Ozan Arif için gıyabi cenaze namazı!